۱۳۹۷/۰۶/۲۶
فرماندار رستم:

تودیع و معارفه رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان رستم

در این مراسم سید ابوطالب حسینی فرماندار شهرستان از ملک پور خواست در زمینه حمایت از سرمایه گذار و همراهی با اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان تعامل بیشتری نسبت به گذشته داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم،مراسم تودیع محمدصادق میرزایی و معارفه جواد رشیدی رئیس سابق و جدید اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان رستم با حضور سید ابوطالب حسینی فرماندار شهرستان ، مهندس ملک پور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان،پرویزی رئیس اداره منابع انسانی و امور پشتیبانی سازمان و هیئت رییسه اتاق اصناف شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

در این مراسم سید ابوطالب حسینی فرماندار شهرستان از ملک پور خواست در زمینه حمایت از سرمایه گذار و همراهی با اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان تعامل بیشتری نسبت به گذشته داشته باشند.

فرماندار رستم, میرزایی را مدیری پرتلاش در شهرستان برشمرد و اظهار امیدواری نمود که رشیدی نیز در زمینه صنعت و معدن و اشتغال قدم های خوبی بردارند.

محمدصادق میرزایی رئیس سابق نیز خلاصه ای از عملکرد خود  را در شهرستان رستم ارائه و از همکاری و تعامل مجموعه فرمانداری،ادارات و اتاق اصناف تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه ملک پور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان, رشیدی را یک مدیر توانمند و جوان معرفی کرد و گفت: امیدواریم وی بتواند با تعامل در این شهرستان ادامه دهنده راه آقای میرزایی و برنامه های سازمانی باشد. ملک پور همچنین ضمن تشکر از فرماندار،ایشان را فردی با سابقه در مسئولیت های مختلف دانست و اظهار امیدواری کرد،مردم و مسئولین بتوانند با کمک فرماندار در جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال گام بردارند.

در این مراسم جواد رشیدی سرپرست جدید اداره برنامه های خود را جهت خدمتگداری در شهرستان رستم تشریح نمود و قول مساعد داد بتواند با همکاری و تعامل با مجموعه فرمانداری و ادارات و بخش خصوصی در راه احیاء و ایجاد اشتغال در شهرستان تمام تلاش حود را انجام دهد.
در پایان مراسم ضمن تقدیم حکم مسئولیت به رشیدی که از فرزندان بومی منطقه می باشد ،از زحمات میرزایی تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

 


منبع : rostam.farsp.ir

کد خبر : 68880
تعداد بازدیدها : ۶۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است